You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
samedi, 17 septembre 2022

Team SM 2022

Billard Bar Aramith, Bremgarten
Vorrunde, Divers
17.09.2022 10:00 h, Billard Bar Aramith Bremgarten
Group 1
Partie Joueur 1 Joueur 2
 
Gr1-G1 17.09 11:52 BCNL - Big Bang
6 : 0
Medela Sports Team B
17.09 10:49 Nydegger/Reina
4 : 0
Schenker/Di Giacopo
17.09 10:30 Poggiolini/Rothenfluh
4 : 0
Brühlmann/Medela
17.09 11:09 Rothenfluh Christof
6 : 2
Brühlmann Walter
17.09 11:19 Poggiolini Marco
6 : 2
Medela José
17.09 11:46 Rakic Bojan
5 : 4
Schenker Marc
17.09 11:35 Nydegger Pascal
5 : 0
Di Giacopo Raffaele
Gr1-G2 17.09 12:11 BCK 2
1 : 5
Twisting Ball
17.09 10:52 Martinolli/Mytko
4 : 2
von Känel/Azzarito
17.09 11:04 Ferreira/Vieira da Silva
2 : 4
Stohler/Strojnik
17.09 11:54 Vieira da Silva V.
3 : 6
Azzarito Cristian
17.09 11:46 Mytko Artur
2 : 6
Stohler Daniel
17.09 12:09 Ferreira Jorge
0 : 5
von Känel Simon
17.09 12:05 Piccand David
3 : 5
Strojnik André
 
Gr1-G3 17.09 14:39 Medela Sports Team B
1 : 5
Twisting Ball
17.09 13:08 Schenker/Di Giacopo
1 : 4
von Känel/Azzarito
17.09 13:07 Brühlmann/Medela
1 : 4
Stohler/Strojnik
17.09 13:47 Brühlmann Walter
1 : 6
Azzarito Cristian
17.09 13:46 Medela José
1 : 6
Stohler Daniel
17.09 14:38 Schenker Marc
5 : 3
von Känel Simon
17.09 14:05 Di Giacopo Raffaele
3 : 5
Strojnik André
Gr1-G4 17.09 14:35 BCNL - Big Bang
6 : 0
BCK 2
17.09 13:31 Rothenfluh/Reina
4 : 3
Piccand/Martinolli
17.09 13:07 Rakic/Poggiolini
4 : 1
Ferreira/Vieira da Silva
17.09 14:35 Poggiolini Marco
6 : 5
Piccand David
17.09 14:16 Rothenfluh Christof
6 : 4
Mytko Artur
17.09 14:29 Nydegger Pascal
5 : 3
Martinolli Moritz
17.09 13:44 Rakic Bojan
5 : 0
Vieira da Silva V.
 
Gr1-G5 17.09 17:46 BCK 2
5 : 1
Medela Sports Team B
17.09 16:25 Piccand/Mytko
4 : 2
Brühlmann/Medela
17.09 16:28 Ferreira/Vieira da Silva
4 : 2
Schenker/Di Giacopo
17.09 17:34 Ferreira Jorge
6 : 3
Medela José
17.09 17:20 Mytko Artur
2 : 6
Brühlmann Walter
17.09 17:21 Martinolli Moritz
5 : 0
Di Giacopo Raffaele
01.01 01:00 Piccand David
3 : 2
Schenker Marc
Gr1-G6 17.09 17:24 Twisting Ball
2 : 4
BCNL - Big Bang
17.09 16:01 von Känel/Azzarito
4 : 1
Nydegger/Rothenfluh
17.09 15:59 Stohler/Strojnik
1 : 4
Rakic/Poggiolini
17.09 17:10 Azzarito Cristian
4 : 6
Rakic Bojan
17.09 16:45 Stohler Daniel
3 : 6
Rothenfluh Christof
17.09 17:06 Strojnik André
3 : 5
Nydegger Pascal
17.09 17:11 von Känel Simon
5 : 1
Poggiolini Marco
 
Group 2
Partie Joueur 1 Joueur 2
 
Gr2-G1 17.09 11:55 Die Pandas (LPBC)
6 : 0
Black Bears
17.09 10:41 Sonkur/Olech
4 : 1
Weber/Klingler
17.09 10:44 Campagnolo/Starkermann
4 : 1
Wapf/Lieberherr
17.09 11:14 Campagnolo Gianni
6 : 0
Lieberherr Kurt
17.09 11:19 Starkermann Silvan
6 : 0
Wapf Mike D.
17.09 11:18 Olech Michal
5 : 0
Weber Camil
17.09 11:54 Sonkur Mustafa
5 : 0
Klingler Daniel
Gr2-G2 17.09 12:35 BCK 3
4 : 2
Royal Pool Sharks
17.09 11:26 Zurbuchen/Cisternino
4 : 2
Scheier/Rohner
17.09 10:52 Volery/Nagorna
4 : 0
Hajdaraj/Baumgartner
17.09 11:51 Nagorna Viktoriia
5 : 6
Baumgartner Marco
17.09 12:34 Volery Christine
6 : 5
Hajdaraj Dugagjin
17.09 12:13 Zurbuchen Ingrid
1 : 5
Schaub Marco
17.09 12:28 Cisternino Sabrina
5 : 4
Rohner Dino
 
Gr2-G3 17.09 15:18 Black Bears
3 : 4
Royal Pool Sharks
17.09 13:50 Wapf/Lieberherr
3 : 4
Schaub/Hajdaraj
17.09 13:21 Weber/Klingler
4 : 0
Scheier/Rohner
17.09 15:01 Lieberherr Kurt
6 : 3
Scheier Ruth Jo.
17.09 14:56 Wapf Mike D.
3 : 6
Schaub Marco
17.09 14:47 Weber Camil
4 : 5
Rohner Dino
17.09 14:34 Klingler Daniel
5 : 4
Baumgartner Marco
Gr2-G4 17.09 15:01 Die Pandas (LPBC)
6 : 0
BCK 3
17.09 13:17 Campagnolo/Starkermann
4 : 0
Zurbuchen/Cisternino
17.09 13:20 Sonkur/Olech
4 : 0
Volery/Nagorna
17.09 14:22 Starkermann Silvan
6 : 4
Volery Christine
17.09 14:12 Olech Michal
6 : 5
Nagorna Viktoriia
17.09 14:53 Sonkur Mustafa
5 : 3
Zurbuchen Ingrid
17.09 14:05 Tanasomboon Tanes
5 : 4
Cisternino Sabrina
 
Gr2-G5 17.09 17:47 BCK 3
6 : 0
Black Bears
17.09 16:32 Volery/Nagorna
4 : 3
Weber/Klingler
17.09 16:33 Zurbuchen/Cisternino
4 : 2
Wapf/Lieberherr
17.09 17:37 Volery Christine
6 : 2
Lieberherr Kurt
17.09 17:13 Nagorna Viktoriia
6 : 1
Wapf Mike D.
17.09 17:39 Zurbuchen Ingrid
5 : 3
Klingler Daniel
01.01 01:00 Cisternino Sabrina
3 : 2
Weber Camil
Gr2-G6 17.09 17:37 Royal Pool Sharks
0 : 6
Die Pandas (LPBC)
17.09 16:18 Scheier/Baumgartner
1 : 4
Campagnolo/Sonkur
17.09 15:54 Rohner/Schaub
1 : 4
Starkermann/Tanasomboon
17.09 16:52 Hajdaraj Dugagjin
2 : 6
Olech Michal
17.09 16:58 Baumgartner Marco
2 : 6
Starkermann Silvan
17.09 16:51 Schaub Marco
3 : 5
Tanasomboon Tanes
17.09 17:25 Scheier Ruth Jo.
0 : 5
Sonkur Mustafa